Řezání laserem


 

Již několik let patří řezání laserem k nejefektivnějším technologiím zpracování plechů.Umožňuje produkovat výrobky i velmi složitých tvarů a to s velkou přesností.

Laserové řezání také využívá dělení materiálu s využitím společných řezů což má příznivý vliv na spotřebu materiálu a zkrácení strojních časů což umožňuje dosáhnout příznivé ceny .


 

Nejčastější výrobky


Specializujeme se na otěruvzdorná síta, schránky,profilované lišty, upevňovací třmeny ,anténní a kamerové držáky,větrací mřížky, profily,konzoly, elektro panely,stojany, plechové kufry, krabičky pro elektroniku a elektroinstalaci,šablony, plechové krabice a malé kontejnery.

Nabízíme řezání a dělení laserem do oceli, nerez oceli, hliníku,Eloxovaného hliníku.


 

Řezání a dělení laserem

 

Nabízíme řezání a dělení laserem kdy dílce mohou mít max.rozměry 3000 x 1500 mm v tl.ocel 18 mm ,nerez ocel 10 mm a hliník 6 mm.


 

Dostupnost řezání laserem

 

Řezání a dělení laserem je nyní velmi dostupná technologie dělení materiálů.Bohužel i tato technologie má některá omezení a nevýhody.K nevýhodám této technologie patří zejména tepelné změny při zpracování plechů a nelze zpracovávat např.měděné či mosazné plechy.Z těchto důvodů nabízíme také technologii CNC vysekávání – děrování plechů.U většiny dílců,které se vytvoří řezáním laserem nebo vysekáním se jako další technologická operace používá CNC ohraňování – ohýbání ,které Vám můžeme také nabídnout.


 

Vyhledávání

KONTAKT 

J&R/H kovoobrábění

  

Hambálek Jiří
Fügnerova 1277
Valašské Meziříčí
757 01


 

+ 420 608 617 982

 

 

IČO: 45173290

  DIČ: CZ7012065874

Novinky

28.02.2010 14:04

Aktuálně

K dnešnímu dni byla spuštěna nová webová prezentace naší společnosti.