CNC děrování a vysekávání plechů


 


 

Nabízíme děrování a vysekávání plechů do max. tloušťky plechu 4 mm.Standardní velikost zpracovávaného plechu je 2000x1500 mm,ale dle typu výrobku je možné zpracovávat i plech velkého formátu 3000 x 1500 mm.


 

Nejčastější produkty CNC děrování plechů

 

Specializujeme se na síta, děrované-perforované plechy, schránky,střešní šablony ,odkapky, upínací třmeny ,anténní a kamerové držáky,větrací mřížky,konzoly, elektro panely,stojany, plechové kufry, krabičky pro elektroniku a elektroinstalaci,šablony, plechové krabice a malé kontejnery.

Nabízíme děrování-vysekávání plechů z oceli, nerez oceli,pozinkovaného plechu, hliníku,Eloxovaného hliníku.mosazi ,mědi

 

CNC vysekávání a děrování plechů řadíme mezi speciální technologie zpracování plechů stejně jako řezání laserem.U dílů kde je požadováno mnoho otvorů bývá vysekávání levnější variantou než řezání laserem.


 

Výhody technologie děrování – vysekávání plechů

 

Při použití této technologie zpracování plechů je navíc možné využít i možnost ,ražení speciálních značek,prostřihávání,tváření prolisů a řezání závitů čímž dochází ke zkrácení výrobních časů a tím i zlevnění výroby.

Nespornou výhodou děrování - vysekávání plechů je ,že u tohoto procesu nedochází k tepelnému namáhání jako u řezání laserem a proto je možné tuto technologii využít i v oblastech kde je dělení laserem nepřípustné.Další velkou výhodou je ,že lze zpracovávat většinu materiálů.


 

CNC ohraňování – ohýbání

 

Ohýbání a svařování plechů bývá u většiny dílců,které se vytvoří řezáním laserem nebo CNC děrováním - vysekáváním další technologickou operaci.Tuto technologii Vám můžeme také nabídnout.Díky rychlému přestavení dorazů a různému typu nástrojů můžeme zajistit ohraňování - ohýbaní i velmi složitých tvarů s vysokou přesností.

Vyhledávání

KONTAKT 

J&R/H kovoobrábění

  

Hambálek Jiří
Fügnerova 1277
Valašské Meziříčí
757 01


 

+ 420 608 617 982

 

 

IČO: 45173290

  DIČ: CZ7012065874

Novinky

28.02.2010 14:04

Aktuálně

K dnešnímu dni byla spuštěna nová webová prezentace naší společnosti.